Розумне батьківство

Для роздуму батькам, які хочуть виховати  вільну та здорову дитину. посилання на сайт

25 запитань, відповіді на які повинен знати майбутній першокласник. 


      Готовність дитини до школи перевіряється різними методами-тестування, аналіз малюнків, вміння копіювати написані слова, шукати зайве на картинках тощо. Але для батьків, які вагаються, у якому віці відправляти дитину до школи, гарними показниками повинні бути словниковий запас дитини, її вміння чітко висловлюватися.
       На сайті Mamabook запропонований експрес-тест у вигляді запитань. Батьки та вихователі легко зможуть визначити рівень готовності майбутнього школяра перейшовши за посиланнямЯк сформувати повагу до сімейних цінностей у дитини.

Практичні завдання, що допоможуть дитині навчитись визначати родинні зв'язки й проаналізувати стосунки в сім'ї

Емоційна безпека дитини. Важливий текст, який варто прочитати усім батькам


Культура батьківства. Відеолекція для батьків.

 


                                                                       До перегляду тільки дорослим!

сім порад, як привчати дитину до самостійності: сайт
    Участь батьків у розвитку компетентностей дитини, залучення батьків і сімей до освітнього процесу закладу дошкільної освіти утверджує позиції про те, що кожен з батьків дитини є відповідальним за її виховання, розвиток і навчання, за збереження її життя, зміцнення здоров’я, формування почуття людської гідності та усвідомленого ставлення дитини до здорового способу життя. Здобуття дитиною дошкільної освіти в закладі освіти або в іншого суб’єкта освітньої діяльності не звільняє батьків від обов’язку доглядати, піклуватися, виховувати, розвивати і навчати її. Виховання та розвиток дитини є конституційним обов’язком батьків або осіб, які їх замінюють. (Базовий компонент дошкільної освіти).
        Цілісність в оцінці досягнень особистісного розвитку дитини дошкільного віку забезпечується інтеграцією та взаємозв’язком між освітніми лініями (напрямами та змістом освітнього процесу), видами діяльності, які є базовими для дошкільного віку, та компетентностями, що відображають індивідуальний досвід дитини.

Мовлення дитини

Гра дитини


Дитина у світі мистецтва Цікаві сайти для всієї сім`їТелеканал Плюс плюс

Платформа розвитку дошкільнят "НУМО"


Всеукраїнська акція "365 казок на ніч" розпочалася із запису перших 20 новорічних казок. Деякі з них можна прослухати безкоштовно
Обираючи іграшки для дитини, ми хочемо, щоб вона не тільки маніпулювала їми, але й розвивалася. Так яку іграшку обрати? Ми намагалися відповісти на це питання, створивши невеличку добірку іграшок, та узагальнили інформацію про їх вплив на розвиток дитини


Немає коментарів:

Дописати коментар